O nás

O NÁS

Společnost SNOW WAY a.s. je výlučným vlastníkem autorských práv na Automatické sněhové rotační řetězy značky SNOW WAY® pro nákladní, dodávkové i osobní automobily, včetně souvisejících znalostí a vědomostí k jejich využití.
Systém automatických sněhových rotačních řetězů SNOW WAY® je určený pro lehká i těžká nákladní vozidla, autobusy, dodávkové i osobní automobily s pohonem zadní nápravy.
Automatické sněhové řetězy SNOW WAY® se montují na podvozek vozidla jako samostatný technologický celek autorizovaným servisem.
Automatické trakční systémy SNOW WAY® plně nahrazují klasické celoobvodové řetězy s tím rozdílem, že se obsluhují přímo z kabiny vozu čímž přispívají ke zvýšení bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, (pozor, při cestě po Skandinávii může být povinnost mít ve výbavě i celoobvodový řetěz).

Náš výrobní program SNOW WAY® spojuje komfort s bezpečím. Šetří čas a pohonné hmoty. V případě, že to zimní podmínky provozu vyžadují, odpadá pro řidiče nebezpečná a špinavá montáž sněhových celoobvodových řetězů v blízkosti silnice. Bez opuštění kabiny aktivuje řidič náš automatický systém jedním tlačítkem a zajistí během několika sekund plnou trakci vozidla i během jízdy.

Podporou vlastního vývoje a inovativních nápadů chceme nabídnout co nejvíce řešení takřka pro všechny nákladní, užitkové i osobní vozidla. Dlouhodobě držíme přijatelné ceny systémů SNOW WAY® a to i přes neustále rostoucí ceny energií i použitých materiálů.

HISTORICKÁ BUDOVA SCHICHT FABRIK - RYNOLTICE

Vývoj nových systémů a patentů systémů SNOW WAY® provádíme v prostorách naší provozovny v Rynolticích. Budova továrny č.p. 211 byla dostavěna v roce 1886 Johannem Schichtem. Na přelomu 19. a 20. století zde Johann Schicht vyráběl legendární “mýdlo s jelenem”. Jedná se o jednu z prvních fabrik ze které zásoboval celou Rakousko-Uherskou monarchii. Později postavil Johann Schicht v Ústí nad Labem novou fabriku (dnešní SETUZU) a prodával “mýdlo s jelenem” do celého světa.Na stejném místě v Rynolticích pro Vás o víc než století později vyvíjíme automatické sněhové řetězy SNOW WAY®.

Prodej a montáž realizujeme prostřednictvím společnosti TYPS s.r.o., se kterou jsme uzavřeli Licenční smlouvu na výrobu a prodej Automatických rotačních sněhových řetězů našeho systému SNOW WAY®.

Filozofií společnosti TYPS s.r.o. je individuální přístup k zákazníkovi od návrhu řešení, přes výrobu, montáž, údržbu i servis. V rámci zkvalitňování služeb zákazníkům náš partner rozšiřuje prodejní a servisní síť jak v České republice tak i v Evropě.

Společnost TYPS s.r.o. nabízí Autorizovaným dealerům systémů SNOW WAY® proškolení jejich techniků, technickou pomoc a dealerské ceny.

Vladimír Mašek
Statutární ředitel – společnost SNOW WAY a.s.