O nás

 

Společnost TYPS s.r.o. je výhradní distributor systémů automatických sněhových řetězů SNOW WAY® , (někdy také rotační nebo podmetací), určených lehkým a těžkým nákladním vozidlům, autobusům a dodávkovým vozům s pohonem zadní nápravy pro Českou republiku a Evropu.

Automatické sněhové řetězy SNOW WAY® se montují na podvozek  vozidla jako samostatný technologický celek autorizovaným servisem.

Automatické trakční systémy SNOW WAY® plně nahrazují klasické celoobvodové řetězy s tím rozdílem, že se obsluhují přímo z kabiny vozu čímž přispívají ke zvýšení bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, (pozor, ve Skandinávii může být povinný i celoobvodový řetěz).

Náš výrobní program SNOW WAY® spojuje komfort s bezpečím. Šetří čas a pohonné hmoty. V případě, že to zimní podmínky provozu vyžadují, odpadá pro řidiče nebezpečná a špinavá montáž sněhových celoobvodových řetězů v blízkosti silnice, naopak systém zajistí během několika sekund plnu trakci a kontrolu vozidla během jízdy.

Filozofií společnosti TYPS s.r.o. je individuální přístup k zákazníkovi od návrhu řešení přes výrobu, montáž, údržbu a servis.

V rámci zkvalitňování služeb zákazníkům, neustále rozšiřujeme prodejní a servisní síť jak v České republice tak i v Evropě. Autorizovaným dealerům systémů SNOW WAY® nabízíme proškolení jejich techniků, technickou pomoc a dealerské ceny.

Podporou vlastního vývoje a inovativních nápadů chceme nabídnout co nejvíce řešení takřka pro každé vozidlo. Dlouhodobě dosáhnout stabilní přijatelné ceny systémů i vzhledem k neustále rostoucím cenám vstupních materiálů.

Nabídnout a dodat systémy SNOW WAY® všude tam kde je jejich využití přínosem.

Společnost TYPS s.r.o. je také výhradním dovozcem společnosti MAGGIgroup - italského výrobce zámků, zabezpečovacích systemů, sněhových, trakčních a „samonasazovacích“ sněhových řetězů TRAK® od osobních vozidel až po těžké nákladní vozy.

Spoluprací se švýcarskou firmou REX® zajišťujeme pro ČR dodávky sněhových, trakčních a ochranných řetězů pro těžkou, lesní a speciální techniku té nejvyšší kvality.

Vladimír Mašek