NOVINKA NA TRHU – jediné svého druhu

„Samonasazovací“ sněhové řetězy TRAK zná snad každý. Je to důmyslně vyvinutý systém celoobvodových sněhových řetězů, které se snadno a rychle nasadí na běhoun pneumatiky, střed upne na libovolnou kolovou matici a po rozjezdu se během několika otáček kola řetěz vystředí a dopne sám po celém obvodu.

Patentovaný systém TRAK je již  víc jak 20 let na trhu a neustále se modernizoval a zdokonaloval.

Několik firem, které nabízejí sněhové řetězy více či méně úspěšně systém napodobovaly, ale kvalitou a jednoduchostí se systému TRAK nikdy nevyrovnaly.

Standardní jsou řetězy od osobních automobilů až po běžná kola vozů SUV. Kdo má vůz vybaven větším rozměrem pneumatik, nebo např. kola lehkých nákladních  vozů či autobusů – nemyslitelné.

Společnost MAGGIgroup Vám představuje jedinečnou řadu „samonasazovacích“ řetězů TRAK na vozy osobní, dodávkové, SUV, lehké nákladní vozy, autobusy i těžké nákladní vozy.

Jako výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou republiku (LANVEC s.r.o.) přinášíme na trh novinku.

TRAK Camion „samonasazovací“ sněhové řetězy pro těžké nákladní vozy (rozměr 22,5″). Systém přináší stejné výhody při montáži. Je snadná, čistá a rychlá. Totéž platí pro demontáž. Výhodou může být i fakt, že řetěz nemá žádný prvek za kolem, proto se hodí například pro vozy s hydropohonem, kde montáž klasických sněhových řetězů není možná.

Seznamte se – systém TRAK Camion od MAGGIgroup

snow-trakCamion-A600

Posted in Aktuality.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>